Našidodavatelé

AMASO – František Kšána ml.

Dodavatel masa
Amaso vzkřísilo staré řeznické postupy a metody, jak na dobré české maso. U prověřených dodavatelů si vybírají konkrétní kusy dobytka a dohlíží na jejich stravu, zacházení i porážku. Maso si sami bourají a nechávají vyzrát. Nazmar při tom nepřijde ani kousek. Amaso dodává hovězí maso ušlechtilého plemene Čestr, vepřové z přeštických prasat a prvotřídní uzeniny. Stačí dodržet správný poměr surovin a jejich konzistenci. Do uzenin jsou kromě masa a sádla přídávany jen sůl, koření a čerstvý český česnek. Výrobky jsou plněny do nejkvalitnějších přírodních střívek, tak aby při kousnutí křupaly.

Farma Kunclův mlýn

Dodavatel hovězího masa
Kunclův mlýn najdete zcela o samotě, obklopený lesy a loukami v údolí potoka Brziny, asi kilometr severozápadně od stejnojmenné osady. Dnes farma obhospodařuje 80 ha pozemků v ekologickém režimu, status ekologického hospodářství má od roku 2004.

Maso Jakub

Dodavatel masa
Maso Jakub zboží dováží od kvalitních a prověřených dodavatelů, které každé ráno připravují jejich řezníci a prodavačky.

MasoDomu.cz

Dodavatel masa
MasoDomu.cz je specialistou na dovoz prémiových produktů z českých farem a statků té nejlepší kvality přímo do naší restaurace.

Dobrý produkt

Čerstvé mléčné výrobky
Společnost se zabývá produkty z čerstvého kravského mléka bez konzervačních látek, stabilizátorů a barviv. Jejich práce je čistě přírodní v souladu s přírodou a jejich přesvědčením o čerstvých výrobcích.

DOMÁCÍ CHOV – Bio vajíčka

Vajíčka